NASZE MARKI

PROS

Nasz największy i najstarszy brand odzieży wodoochronnej jest rozpoznawany i ceniony w wielu krajach świata. Logo z ”łapką” widnieje na kurtkach, płaszczach, pelerynach, spodniach, spodniobutach, woderach, kombinezonach, fartuchach i innych produktach przeznaczonych dla rozmaitych gałęzi przemysłu, usług oraz hobbystów. Produkty PROS powstają z najlepszych, certyfikowanych materiałów powlekanych PVC. Spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące specjalistyczne wymogi i normy europejskie.

NASZE MARKI

PROS SPORTS

Każdy, kto uprawia aktywność na świeżym powietrzu wie, jak ważna jest solidna i nieprzemakalna odzież. Kolekcja odzieży PROS SPORTS WATERPROOF WEAR to połączenie wysokiej jakości materiałów z najnowszymi technologiami bezszwowego łączenia elementów. Nowoczesny design, lekka konstrukcja i awangardowe rozwiązania zapewniają komfort użytkowania oraz skuteczną ochronę w każdej pogodzie – zarówno podczas treningu, jak i rekreacji na co dzień.

NASZE MARKI

BEMOREGREEN

Wszyscy jesteśmy częścią przyrody i wszyscy powinniśmy o nią zadbać. Dlatego powstała BEMOREGREEN – marka najwyższej jakości, ekskluzywnej odzieży wodoochronnej, wykonanej zgodnie z ideą zdrowego funkcjonowania w naturze. W ten sposób chcemy kształtować świadomość troski o środowisko. Wewnątrz opakowania, razem z zakupioną odzieżą, nabywca znajdzie saszetkę z nasionami sosny, z których może samodzielnie może siać własne drzewa i przyczyniać się do walki ze zmianami klimatycznymi.