AJ GROUP Sp. z o.o.

Spółka AJ Group istnieje od ponad 20 lat. Jest nowoczesną firmą w 100% z polskim kapitałem i należy do ścisłej czołówki globalnych liderów w wytwarzaniu profesjonalnej odzieży wodoochronnej. Nasze produkty są przeznaczone dla rozmaitych gałęzi przemysłu, rolnictwa, usług, służb oraz szeroko pojmowanej branży hobbystycznej. Zostały docenione w wielu krajach świata, w tym na tak wymagającym rynku, jak Japonia.

Spodniobuty i wodery marki PROS spełniają specjalistyczne normy europejskie i od lat cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza w środowiskach, w których priorytetem jest właściwa ochrona przed wodą. Do ich wytwarzania stosujemy najwyższej jakości materiały, takie jak Plavitex i New Rubber oraz przykładając szczególną wagę do jakości wykonania. Naszą odzież proponujemy w wielu modelach i wersjach kolorystycznych, stale dbając o poszerzenie asortymentu, by zaspokoić gusta najbardziej wymagających użytkowników. 

PROS W LICZBACH

PROS to marka odzieży wodoochronnej stworzona przez ludzi z pasją, by zaspokajać potrzeby Klientów i dbać o ich komfort.

2001
ROK POWSTANIA
42000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
300
PRACOWNIKÓW
2
ZAKŁADY
2500
M² POWIERZCHNI PRODUKCYJNEJ
6500
M² POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ
PROS

Historia firmy

Odtwórz wideo

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Odtwórz wideo

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.